Fatih Terim açtı ağzını yumdu gözünü: Bu hakeme para verilip Fransa’dan mı getirilir

Fatih Terim, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, takımının performansını eleştirirken hakem kararlarını da gündeme getirdi. Terim, “Rakibi tebrik ederim, iyi oynadılar ve kazanmayı hak ettiler. Ancak Kotsiras’ın penaltı pozisyonu var. Eğer bu penaltı verilmiş olsaydı, oyuna tekrar dönebilir ve farklı bir sonuç alabilirdik” dedi.

YABANCI HAKEM TEPKİSİ

Terim, maçı yöneten yabancı hakemle ilgili olarak da eleştirilerde bulundu. “Şimdi siz bize soruyorsunuz, biz de oyun hakkında konuşuyoruz. Bir muhabir olarak bize iyi oynayıp oynamadığımızı söyleme hakkına sahipsiniz. Etkilenmeyen be umursamayan tek kişi hakemdir. Penaltıdan kaybetmedik evet ama VAR da bir şey söylemedi. Sonra gelip bize sarı kart veriyorlar. Hakeme nasıl saygı duyabiliriz böyle? Penaltıdan gol atsak yine kaybedebilirdik. Saygı duyulmasını istiyormuş, sen saygı duyulacak bir adam değilsin ki! Böyle bir hakem masraf edip Fransa’dan mı getirilir” ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYONLUK İDDİASI SÜRÜYOR

Fatih Terim, lige dair umutlarını ve şampiyonluk mücadelesini sürdüreceklerini vurgulayarak, “Mağlubiyete rağmen hâlâ şansımız var ve son düdüğe kadar mücadele edeceğiz. Kağıt üzerinde bir avantaj kaybettik ama hiçbir şey bitmiş değil” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x